środa, 23 września 2015

Imigranci?

Nie piszę ostatnio o sprawach kibicowskich ale piszę o sprawach które nas dotyczą, dotyczą każdego obywatela, każdego przeciętnego Polaka. Ostatnio w mediach i w radiach jeden temat-imigranci. Długi czas wstrzymywałam się od swojej wypowiedzi ale nie była bym sobą gdybym w końcu o tym nie napisała. Wyścig szczurów największych państw Europy (Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii) w ilości przyjmowanych uchodźców chcąc przez to pokazać swoją wielkość i bogactwo jest po prostu śmieszny... Jeśli zmierza to w kierunku wyniszczenia głównie słowiańskiej kultury to dobrze im idzie... Trzeba zaznaczyć że są to kraje mające duże znaczenie w organizacji jaką jest Unia Europejska, a mniejsze kraje takie jak Polska muszą "brać przykład" z tych więcej znaczących na arenie międzynarodowej... Polska musi przyjąć 10tys imigrantów...dlaczego? Dlatego, że jesteśmy w UE?  BZDURA! Polska nie musi przyjąć imigrantów, a oni wcale dobrowolnie się do Polski nie wybierają... Niemcy chcą pozbyć się imigrantów od siebie, chcą nas uwikłać w polskie obozy koncentracyjne, chcą ich pod przymusem (zapewne dając łapówki tym zdrajcom z platformy) przywieść do Polski siłą!!! DLACZEGO NASZYM KOSZTEM?


Dlaczego mamy pomagać ludziom którzy z Polskością nie mają nic wspólnego? Dać im mieszkanie, zasiłek w wysokości ponad 4 tys złotych miesięcznie...z jakiej racji? z jakiej racji ja się kurwa pytam?!  Nie jeden Polak żyjący na terytorium państwa polskiego nie ma mieszkania, z dnia na dzień haruje na chleb, zarabiając po 5zł na godzinę... matki z dziećmi są wyrzucane z mieszkań bo nie mają pieniędzy na czynsz... polskie dzieci głodują, co raz więcej dzieci chodzi niedożywionych, nie odpowiednio odzianych...  a dzieci z domu dziecka? Rząd polski nie jest przychylny im pomagać, nie jest przychylny pomagać swoim potrzebującym rodakom. Rodakom, którzy ich wybrali, dzięki którym siedzą na stołku na ul. Wiejskiej. Popatrzcie na warunki w jakich żyją ludzie w Polsce, w jakiej biedzie żyją i z jakimi problemami muszą się zmagać... Ludzie idźcie po rozum do głowy to jest głupota, że potrafią dać mieszkanie imigrantowi a nie pomogą zwykłemu obywatelowi, to jest haniebne zachowanie! Chcą ściągać uchodźców, a nie potrafią zadbać o własnych rodaków... Politycy zadbajcie o naród, który Was wybrał! Bo bez nas, Polaków nie było by Was u koryta, nie zarabiali(kradli) byście takich pieniędzy... Teraz łatwo Wam powiedzieć że dacie 12zł za godzinę pracy??? WOOOOOOW i zapierdalaj do 67 roku życia na 700zł emerytury... A wy ile bierzecie? po 12 tys miesięcznie czy więcej? Złodzieje w państwie bezprawia....!!!

Dla nas Polaków, będących obywatelami państwa z największym poszanowaniem kultury i tradycji słowiańskiej powinno zależeć aby ściągnąć do Polski emigrantów... Z roku na rok co raz więcej ludzi wyjeżdża z Polski za chlebem, pracuje za euro, jeżeli można to nazwać pracą, niektórzy zapierdalają wręcz w  obozach pracy! A co z Polakami mieszkającymi na Kresach? Tak, na Kresach...np. na Ukrainie, ciekawe czy rząd polski wie w ogóle o ich istnieniu tam, ludzie którzy są zapomnieni przez rząd od wielu wielu lat... Rząd polski wspiera ukraińców na miliony, a Polaków nie wspiera... jaka sprawiedliwość? Dostają dofinansowania, wspiera media ukraińskie, wspiera czasopisma które nie powinny istnieć, które nie są zgodne z naszą racją stanu, polityką i ideą narodową.... Ukraińcy studiujący w Polsce dostają stypendia i mieszkanie a w zamian za to robią sobie w polskim mieście jakim jest Przemyśl zdjęcia z flagą UPA,,,, jakim prawem?!
Polacy mieszkający na ukrainie nie otrzymują żadnego wsparcia moralnego, nie mówiąc już o wsparciu finansowym. Na ukrainie mamy wojnę i w razie czego Polska powinna przyjać Polaków z Kresów, a nie imigrantów muzłumanów czy islamistów....Dlaczego nasz rząd wychyla się przed szereg?
W imię czego chce pomagać imigrantom?
Dlaczego wysługują się Berlinowi?
Ludzie mówią, że powinniśmy być wdzięczni innym krajom bo Polsce też ktoś pomagał? Przepraszam ale kto i kiedy nam pomagał?! Niemcy w 1939r.?! Trzy (lub 4) rozbiory, dwie wojny, Pawiak, Oświęcim, Powstanie Warszawskie... Podczas II Wojny Światowej zginęło ok.6 mln Polaków, w tym większość z rąk Niemców... za to mamy być im wdzięczni?! Ja nie jestem wdzięczna Niemcom za nic. Polacy ginęli na froncie, w powstaniu oraz jako cywile by bronić naszego narodu, by bronić tradycji, tożsamośći tego kraju i prawd jakie były przekazywane przez dziadków i ojców... Gineli za to byśmy mogli  tu żyć wolni, mówić po polsku, żeby nasz kraj istniał na mapie Europy.  Mówią, że powinniśmy być wdzięczni Francji i Anglii, tym którzy 2 razy zdradzili nas podczas jednej wojny? Wy macie czelność mówić o honorze? Zastanówcie się co to jest honor.... W WASZYCH SERCACH LEWIZNA, NIE HONOR I OJCZYZNA!
To nasza wewnętrzna klęska-nie wiemy przy jakim nazwisku postawić krzyżyk na wyborach, Wpuścili nas w maliny, nasza troska o ojczyznę (bezinteresowna, nie zainteresowana byciem w sejmie za 12tys.!) może nie mieć dziś znaczenia, zobaczcie co się stało, naszym państwem mogą rządzić złodzieje, zdrajcy i łąjdacy... Idziemy do wyborów przegrani na starcie. Ludzie przestańcie wierzyć tym królikom wyjmowanym z kapelusza na 5 min przed wyborami.... Nie wiem czy mogę jeszcze wierzyć w to że Polacy wreszcie oprzytomnieją, czy pozostało mi się tylko modlić.
LUDZIE IDŹCIE NA WYBORY, IDŹCIE ŚWIADOMIE, NIE MÓWCIE, ŻE WAS TO NIE INTERESUJE, WŁAŚNIE TERAZ JEST TO POWÓD DLACZEGO KAŻDY CZŁOWIEK POWINIEN IŚĆ NA WYBORY I ZAGŁOSOWAĆ! DOKONAĆ WYBORU TAK ŻEBY NAM BYŁO LEPIEJ, NA KOGOŚ KTO BĘDZIE DBAĆ O NAS, O NASZE BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE, O NASZ DOBROBYT, O SŁUŻBĘ ZDROWIA I W PRZYSZŁOŚCI O NASZE EMERYTURY I RENTY... NASZA PRZYSZŁOŚĆ LEŻY W NASZYCH RĘKACH,
 NASI MINISTROWIE NAKRADLI JUŻ TYLE, ŻE JUŻ NIE POTRZEBUJĄ.... ;)


Podsumowując-nie interesuje mnie czy jesteś muzłumaninem, islamistą, buddystą, homoseksualistą czy żydem-jeżeli przychodzisz do mojego kraju to pokłoń się polskiej fladze i polskiemu godłu, to mój kraj wyznaczy Ci prawa  i obowiązki, to tu będziesz kultywował tradycję i przekazywał swoim dzieciom,  jeśli chcesz zostać to będziesz pracować ku chwale mojego narodu i będziesz umierał za niego jeśli będzie taka potrzeba, a jak nie to zabieraj swoje manatki i  WYPIER....J!!!
Jesteśmy wielkim narodem o podstawowym haśle 
 BÓG, HONOR I OJCZYZNA.
 Nie pozwólmy tego zniszczyć!
Nie bójmy się arabów, muzłumanów czy islamistów, 
my jesteśmy młodzi, silni, mamy silną wiarę, przekonania których nikt nie może zniszczyć, jest nas wielu! 
Bójmy się zdradzieckich polityków, głupoty naszych rodaków i własnych słabości!
CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!


"Rozejrzyj się dobrze, by rozwiązać problem
by pod godłem w końcu to życie było dobre
i godnie, aby mieć ręce w górze
i wrócić na piękne, ojczyste podwórze
nic dumy nie wyrwie mi z pochodzenia
lecz wstyd mi za system co na gorsze zmienia
to moja ziemia, tam grunt się pali
gdyż elita wciąż społeczeństwo ma za nic..."Brak komentarzy:

Prześlij komentarz